GAMAS Mobilyacılar Sitesi
 
  Anasayfa   Firmalar    Firma Listesi   Hakkımızda   İletişim   Basında GAMAS   Magaza Tanıtımları    İş Arayanlar   Eleman Arayanlar   Yorumlar
    Haber ve Duyurular
 
 
  Petrol Ofisi ile Anlaşma
 
  Gamasta Mor esintiler
 
  GAMASTA DEĞİŞİM
 
    Üye Ol


Sitemize Üye olun.
    En çok ziyaret edilenler
   
  ABAY MOBİLYA
  ZAFER ÇERÇEVE
  ALTAY MOBİLYA
  FATİH RAF
  ALTAŞ ÇELİK EŞYA
   
    Döviz Bilgileri
 
 
ALIS
      1 EUR : 2.9411 TL
      1 USD : 2.1284 TL
SATIS
      1 EUR : 2.9464 TL
      1 USD : 2.1322 TL
 
    Ziyaret Sayaci
Aktif Ziyaretçi :
2
Günlük Ziyaretçi :
29
    Detaylar
Genel Kurul 2013


Gamas Genel Kurulu yapıldı.
 
         Yoğun bir katılım sağlandığı, Gamas Genel Kurulunda geçmiş bir yılın değerlendirilmesi yapıldı ve gelecek yıl için projeksiyon çizildi.
Gamas’ ta yapılanları anlatan Gamas Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Sarıkartal geçmiş dönemde, sokak işgalleriyle zor bir mücadele yürüttüklerini, buna rağmen yüzde yüz başarı sağlayamadıklarını, gelecek yılda bu mücadelenin süreceğini anlattı.
Bir yandan Gamas’ ta işgallerle mücadele ederken bir yanda da bahçe, bakım, boyama ve fiziki rehabilitasyon yaptıklarını, tüm tel örgüleri ve istinat duvarlarını, kapıları, trafo binalarını ve dahili demirlerin boyandığını, yönetim binasının boyanıp tamir edildiğini, kaldırım boyaması gerçekleştirerek güzel bir görünüm elde etmek istediklerini bildirdi.
Sanatsal etkinliklerini sürdüğünü anlatan Sarıkartal, basın ve medyanın' da desteğini aldıklarını ve ulusal basın ve yerel basının Gamas’ ı haberleştirdiklerine dikkati çekti; Mobilya sektörünün saygın dergilerinden Furex bir sayısında Gamas’la ilgili yaptığı haberi, mobilya fuarında binlerce okuruyla buluşturdu ve il dışındaki diğer fuarlarda da derginin dağıtımına (İzmir, İnegöl) devam edildiğini söyledi.
Sözüne Toki ile devam eden Cevat Sarıkartal Toki' nin siteyle ilgili davalarının titizlikle takip edildiğini, gereken önlemlerin alındığını anlattı.
Başkan; Gamas mobilyacılar sitesinin prestijini koruyarak, ona psikolojik destek sağlayıp ekonomik değerini arttırdıklarını, zinde, hareketli, hayata ve ekonomiye katılan adından bahsettiren bir site oluşturduklarını söyledi.
Gamas Genel Kurulunda Divan Başkanlığını, eski Gamas Başkanı Mustafa Türk yaptı. Yardımcılıklarını ise, Edis Sancaktar ve Cihan Güldalı yaptı. Yönetim ve Denetim kurulu raporları okundu ve müzakereden sonra ibraya geçildi, hem denetim kurulu hem de yönetim kurulu raporları ibra edildi.
2013 faaliyet raporları yine Başkan Cevat Sarıkartal tarafından okundu.2013 yılında yine yol işgalleriyle ilgili takiplerin devam edeceğini ,kamera sistemlerine destek yaparak sitenin her cm2’ sinin mercek altına alınacağını, basın, yayın, kaymakamlık, belediye, emniyet ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla diyaloglar yürüteceklerini anlatan Sarıkartal “ amacımız, gelişmiş, tanıtılmış, aranan, değerli bir sitedir” dedi.
Gündem maddeleri üzerinde ikinci başkan Sinan Küçük, Hakan Şahin, Mustafa Karakaş, Ahmet Gündüz, Rasim Topçu, İhsan Şenol söz alıp görüşlerini aktardılar. Toplantının bitimde ise Gamas Başkanı Cevat Sarıkartal tüm üyeler teşekkür etti ve bir genel kurulda bu şekilde sonlandırılmış oldu.Okunma Sayysy: 412 |

 Copyright 2011 Efe Bilgisistem